«Європейський страховий альянс» оновлює лінійку каско


«Європейський страховий альянс» оновлює продуктову лінійку з автострахування. В cерпні 2017 року компанія розпочала продаж продукту КАСКО Light для легкових автомобілів віком від 3 до 10 років та вартістю від 200 000 до 1 000 000 грн.

Страхування здійснюється за ризиками «ДТП», «Викрадення», «Повна загибель». За бажанням клієнта, до страхового покриття можна додати ризик «Пошкодження скла кузову транспортного засобу».

На страхування приймаються транспортні засоби, зареєстровані в Україні. Згідно з умовами договору, ремонт застрахованих автомобілів здійснюється на рекомендованій СТО. І що дуже важливо - при розрахунку суми страхового відшкодування знос на деталі та механізми не враховується.

Страховий тариф 2-2,5% вартості автомобіля.

Приємним бонусом для клієнтів «Європейського страхового альянсу» є сервісна картка Smile Comfort, яка видається разом із договором КАСКО Light і забезпечує асистанс в дорозі: евакуацію до найближчого місця ремонту, доставку палива, допомогу в заміні колеса тощо.

 «Ми постійно адаптуємо свої страхові продукти до потреб ринку, щоб вони були корисними для клієнтів. Програму КАСКО Light впроваджено з метою популяризації автострахування. Це оптимальний варіант для тих, хто цінує свій спокій та вміє рахувати гроші, тому що програма покриває основні ризики, вірогідність настання яких досить висока», - зазначила Голова Правління ПрАТ «Європейський страховий альянс» Марина Воронянська.


0