ПрАТ «Європейський страховий альянс» відшкодувало понад 165 000 гривень за ремонт SEAT ALTEA


Зростання кількості автомобільного парку в містах призводить до утворення черг і заторів на дорогах. Зокрема, скупчення машин спостерігається на перехрестях та пішохідних переходах. На цих ділянках ДТП трапляються частіше, а учасників може бути кілька. І убезпечений від чималих фінансових витрат той, хто має договір страхування КАСКО.

В масовій аварії на перехресті значні механічні ушкодження отримав автомобіль нашого клієнта SEAT ALTEA. Зіткнулось одразу чотири автомобіля: FIAT SCUDO, який перевищив швидкість і недотримався безпечної дистанції, врізався в SHEVROLET LACETTI, що зупинився у заторі перед проїздом перехрестя, а той, рухаючись за інерцією, «наздогнав» застрахований автомобіль SEAT ALTEA та відкинув його на MERCEDES-BENZ VITO. На щастя, обійшлося без постраждалих, проте усі автомобілі зазнали ушкоджень.

ПрАТ «Європейський страховий альянс», згідно з умовами договору КАСКО, перерахувало на СТО відшкодування у сумі 165 100,62 гривень, що повністю покрило ремонт застрахованого автомобіля.


0