Рейтинги

Наш кредитний рейтинг надійності (фінансової стійкості), присвоєний рейтинговим агентством "Стандарт Рейтинг", за національною шкалою на рівні uaAА.

Страховик з рейтингом uaAА характеризується дуже високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховими компаніями.

svidotstvo_esa_2017_.jpg

14 березня 2017 року

РА «Стандарт-Рейтинг» прийняло рішення про оновлення кредитного рейтингу (рейтингу фінансової стійкості страховика) ПрАТ «Європейський страховий альянс» - за національною шкалою на рівні uaAA. 

Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю (кредитоспроможністю) порівняно з іншими українськими страховиками. 

Рейтингова оцінка Приватного акціонерного товариства «Європейський страховий альянс» оновлювалася виходячи з аналізу підсумків роботи Компанії за 12 місяців 2016 року.

РА «Стандарт-Рейтинг» відзначило наступні чинники, які дозволили підтвердити рейтинг фінансової стійкості СК «Європейський страховий альянс»:

- зростання обсягів валового бізнесу;
- факт прибуткової діяльності в 2016 році;
- високий рівень капіталізації;
- хороший рівень ліквідності.

Детальніше ...


Служба контролю якості

Якщо Ви знайшли помилки на сайті або зауваження до якості обслуговування співробітниками компанії, звертайтеся в службу контролю якості обслуговування.